تاریخچه و شرکت‌های تابعه

تاریخچه شرکت

شرکت پرتوتاپ رایان (سهامی خاص)، از سال 82 با هدف توسعه صنعت IT و ایجاد زیر ساخت فنی جهت توسعه پایدار ، فعالیت خود را آغاز و اقدامات گسترده ای در زمینه فرهنگ سازی ، مشاوره و ارائه راه حلهای نوین در سطح عمومی جامعه ، برنامه ریزی و اجرا نمود.

فعالیت شرکت با مونتاژ ، فروش و ارائه خدمات پس از فروش رایانه های همراه برای اولین بار در ایران با برند MAXXONET ، با انگیزه همگانی نمودن رایانه های ارزان قیمت همراه ، آغاز گردید . با توجه به شناخت دقیق از بازار ایران ، پس از 2 سال توانست با بیش از 40 نماینده در سراسر کشور، سهم قابل توجهی از این بازار نوپا را کسب نماید.

از سال 87 شرکت موفق به همکاری با ASUS, LENOVO, LG, HP گردید و ماهیت شرکت از تولیدی، به تولیدی – بازرگانی تغییر یافت و مسئولیت فروش سازمانی و دولتی کامپیوتر های قابل حمل (لپ تاپ ، تبلت) و کامپیوتر های مجتمع ALL IN ONE و Thin Client و Zero Client از طرف کمپانی های بزرگ، به این شرکت واگذار گردید.

با کسب سرمایه عظیم معنوی که همانا با اعتماد مخاطبین و تجربه عظیم به دست آمده در سنوات گذشته به ارمغان آمده است ، اکنون شرکت بر تولید راهکارهای نوین فناوری اطلاعات در حوزه های مجازی سازی، اینترنت اشیاء(IOT) و هوش مصنوعی ، با ارائه سامانه های نرم افزاری منحصر به فرد بومی، سخت افزارها و میان افزارها، متمرکز گردیده است.

صنایع متنوع و سازمانهای دولتی و غیر دولتی پیشرو ، امروز از کالا، خدمات و مشاوره پرتو تاپ رایان بهره می برند و با همفکری و همراهی، در مسیری بسیار روشن و پیشتازانه ، خط و مشی تحقق آمال بلند خویش را عملیاتی می سازند.

ارائه اولین ها و بهترین ها را در کارنامه خود ثبت کرده ایم و پس از گذشت قریب به دو دهه در آن مهارت یافته ایم . به گذشته خود مفتخریم ولی آن را کامل نمی دانیم و بر اهداف طولانی مدت خود بسیار امید واریم . معتقدیم آنچه در آینده خواهیم ساخت ، از نظر بالندگی و غرور با گذشته ما قابل قیاس نخواهد بود!

ASUS_isoi.svg
benq
share-default
HP_logo_2012.svg-3
Lenovo

شرکت‌های زیر مجموعه

photo_2017-07-05_12-06-02
Untitled-1
رهبان-دانش-کیان

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

 

کارشناسان پرتوتاپ رایان در کنار شما هستند

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

 

کارشناسان پرتوتاپ رایان در کنار شما هستند

مشاوره، کالا و خدمات

جهت دریافت مشاوره یا ثبت سفارش، به آدرس زیر مراجعه نمایید. ثبت درخواست >

سوالات متداول

اکثر سوالات رایج در میان کاربران اینجا پاسخ داده شده است. سوالات متداول >

تماس با ما

آیا سوال یا پیشنهادی برای ما دارید؟ در هر زمان می‌توانید تماس بگیرید، خوشحال می‌شویم به سوالات شما پاسخ دهیم. تماس >