طراحی جذاب آلومینیومی با نمایشگر

طراحی ساده و جذاب اولین نکته‌ای است که شما را مجذوب نوت‌بوک‌های سری N خواهد کرد. پرداخت مواج بدنه با ظاهر فلزی و نمای برجسته دایره‌های متحدالمرکز در این مدل‌ها زیبا و متمایز هستند. کیبورد دارای نور زمینه است تا حسی مجلل را ایجاد کند و بدنه باریک این مدل‌ها همچنان شیک و لوکس دیده می‌شود. نمایشگر ضد بازتاب

صدای شگفت انگیز با SonicMaster Premium

لپ‌تاپ‌های سری N مجهز به صدای واقعا شگفت انگیز هستند. SonicMaster Premium در ترکیب با فناوریICEpower® شرکت Bang & Olufsen صدایی فراگیر و شفاف را فراهم می‌کند. ساب‌ووفر اختصاصی این مدل‌ها نیز دارای باس قوی با طنینی عمیق و قدرتمند است. ابزار پردازش صدای MaxxAudio توانایی تنظیم دقیق برای گفتگوهای واضح، باس پویا و صدای فراگیر واقعی را ممکن می‌سازد.

عملکرد شگفت‌انگیز، واکنش سریع

لپ‌تاپ‌های سری N با استفاده از جدیدترین پردازنده‌های AMD® FX-7600 /FX-7600 به توان پردازش همزمان و بسیاری موارد دیگر مجهز هستند. گرافیک AMD r9 M280x توان پخش گرافیک پیشرفته و اجرای روان فیلم‌ها و بازی‌ها را دارند. اجرای فوری در ۲ ثانیه به این معنی است که لپ‌تاپ‌های سری N همیشه آماده فعالیت هستند.

تاچ‌پد لمسی پیشرفته برای فرمان‌های دقیق و روان (قابل انتخاب)

لپ‌تاپ‌های سری N به پیشرفته‌ترین پنل‌های لمسی موجود مجهز هستند که دقت، واکنش و میزان تاخیر آنها فراتر از استانداردهای رایج است تا ورودی لمس دقیق و سریع را فراهم کنند. پنل‌های سری N دارای سنسورهای لمسی ۶ میلی‌متری هستند و ورودی به شدت دقیق و حساس را برای کار و سرگرمی در اختیار شما قرار می‌دهند.

کیبورد درخشان و یکپارچه

کیبورد مستحکم و ارگونومیک با طراحی چیکلت که سطح حرکت کلیدها در آن به دقت محاسبه شده است، تجربه‌ای متمایز از تایپ را فراهم می‌کنند. با نور متغیر در پس زمینه کلیدها تایپ دقیق و راحت را در هر شرایط نوری تجربه کنید ضمن اینکه کیبورد نیز ظاهر زیبایی دارد.

 

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

 

کارشناسان پرتوتاپ رایان در کنار شما هستند

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

 

کارشناسان پرتوتاپ رایان در کنار شما هستند

مشاوره، کالا و خدمات

جهت دریافت مشاوره یا ثبت سفارش، به آدرس زیر مراجعه نمایید. ثبت درخواست >

سوالات متداول

اکثر سوالات رایج در میان کاربران اینجا پاسخ داده شده است. سوالات متداول >

تماس با ما

آیا سوال یا پیشنهادی برای ما دارید؟ در هر زمان می‌توانید تماس بگیرید، خوشحال می‌شویم به سوالات شما پاسخ دهیم. تماس >