این نمایشگر چه امکاناتی برای آزمایشگاه‌­های آموزش عالی فراهم می آورد.

 

  • یک محیط طراحی با کیفیت ۴K UHD برای دانشجویان فراهم می‌سازد که به طور کارآمد،  بازده کارهای فشرده با مانیتور طراح را، افزایش می‌­دهد.

  • یادگیری تعاملی را با کیفیت بالادر کلاس­‌های بزرگ و کوچک فراهم می‌نماید و تصاویر لمسی را از طریق پروژکتورهای کوتاه برد تعاملی،  فراهم می‌آورد.

  • از قابلیت‌­های پویا در کلاس استفاده می‌­کند و به معلمان کمک می­‌کند که یک کلاس لذت‌بخش تشکیل داده و محیط یادگیری را با پنل­‌های تعاملی شکل دهند.

مانیتور طراحی

تصور کنید زمانی را که ایده‌ها بالفعل شده و وارد زندگی می‌شوند

 جهت دقت رنگ بهینه Rec709 و RGB 100%

مانیتور طراحی،  با پنل ۱۰ بیتی فضای رنگ ۱۰۰% RGB و Rec.709 را تضمین می‌­کند.
این قابلیت ، در طراحی­‌های پیچیده، تصاویر را با بیش از ۱میلیارد رنگ و دقت بهینه نمایش می‌دهد.
علاوه بر آن از آن­جایی که  Rec.709 استاندارد HDTV است و RGB نیز استانداردی برای فضای اینترنت است، هر رنگ بر روی نمایشگر، سازگاری بسیار بالایی با دستگاه­‌ها و محیط اطراف خواهد داشت.

مانیتور UHD 4K با تکنولوژی IPS

با ارائه وضوح استاندارد چهار برابر نسبت به مانیتورهای ۱۰۸۰p HD، مانیتورهای طراحی با نمایشگرهای HD 4K هر جزئی را با تراکم پیکسلی بالا نشان می دهند که یک فضای کاری برای دانشجویان فراهم می‌سازند انجام پروژه‌­های آن­ها را میسر کرده و مجموعه مهارت‌­های آن‌­ها را تضمین می­‌نماید. فراتر از  همه این­ها با فن­اوری IPS، استادان و دانشجویان می­‌توانند رنگ‌­های زنده و جزئیات را از هر زاویه­‌ای ببینند که این امکان را می‌دهد که افراد بیش­تری در بحث گروهی شرکت نمایند.

حالت CAD/CAM

در حالت CAD/CAM دانشجویان می­‌توانند از  مود رنگی ویژه برای برنامه‌­های CAD استفاده نمایند.
این ویژگی اجازه می‌­دهد که هر خط ۳ بعدی حاشیه سیمی wire frame به طور کامل تفکیک شده و هر خط را متمایز و قابل دید نماید، در نتیجه کیفیت طراحی را افزایش داده و بازده دانشجویان را زیاد می‌نماید.
تأیید SolidWork
راهکار SolidWork به این معنی است که استاندارد نمایشگر برای کاربران نرم‌­افزارهای CAD/CAM تأیید شود.

نمایشگر چندکاره برای بازده اضافی

بازده کار را با انواع مشخصه‌­های کاری افزایش می‌­دهد.
در ارتباط با نرم‌­افزار پیلوت، این نمایشگر در بخش دسکتاپ دانشجویان را قادر می­‌سازد تا نمایشگرهای خود را در چندین نمایشگر مجازی تقسیم کنند تا محیط چندکاره بهتری ایجاد شود.
علاوه بر آن به دانش‌­آموزان اجازه می­‌دهد تا به آسانی مانیتور ۳۲ اینچ را به نسبت دید ۴:۳ یا ۵:۴ تقسیم کنند، که یک فضای کاری دوگانه بدون درز، گودی و بدون مشکلات اتصال دو مانیتور بوجودآید.

حالت انیمیشین

حالت انیمیشین جزئیات نواحی تیره آثار هنری را بدون اعمال در نواحی روشن افزایش می­‌دهد، که به دانشجو این امکان را می‌­دهد تا انیمیشین­‌هایی با بافت پیچیده و عمق زیاد ایجاد نمایند.

کنترلر OSD برای افزایش راحتی کاربر

مانیتورهای طراحی ارگونومی بالایی را در فضای یادگیری بوجود می آورند .
به راحتی با زدن کنترلر، دانشجو می‌­تواند بدون زحمت بین حالت­‌های کاری مختلف تغییر وضعیت دهد، مانند CAD/CAM، انیمیشن و حالت­‌های نور آبی کم­رنگ برای افزایش بازده میان هر مرحله .

پروژکتور کوتاه‌برد تعاملی

به استادان قدرت داده و الهام‌بخش دانشجویان با ایده‌های بزرگ خواهد بود

نمایش پرتاب کوتاه

پرتاب کوتاه به این معنی است که حتی وقتی پروژکتور تنها چند سانتی‌متر دورتر از پرده نصب شده باشد، دانش آموزان می­‌توانند از یک نمایش بزرگ، در یک کلاس درسی کوچک، لذت ببرند.
همچنین به معلمان اجازه می‌­دهد تا در جلوی کلاس آزادانه تردد کنند ، بدون هیچگونه حواس‌پرتی( بدلیل ماسک نشدن تصویر پروژکتور ) یا نگرانی از قطع نمایش ، با دانش آموزان تعامل آموزشی برقرار نمایند .

کیفیت نهایی تصویر برای افزایش خوانایی

با تکنولوژی DLP پیشرفته صنعتی طراحی شده است.
پروژکتورهای پرتاب فوق‌العاده کوتاه تعاملی، حتی وقتی چراغ‌های کلاس درس روشن باشند نیز تصاویر را با رزولوشن حیرت‌انگیزو نمایش وضوح تصویر بی‌نظیر، ارائه می‌نمایند .
برای بیشتر کردن کیفیت تصویر، معماری نوری بازتاب درونی کل (TIR) ، یکنواختی تصویر را به وسیله از بین بردن روشنایی غیریکنواخت ارتقاء می‌­دهد.
این امر معلمان را قادر می‌­سازد تا دروس خود را با وضوح مطلوب ، ارائه نمایند و به دانش‌آموزان این امکان را می‌­دهد تا به آسانی ایده­‌های جدید را با خوانایی حیرت‌انگیز و رنگ‌های واقعی درک نمایند.

قابلیت بهبود یافته ماژول PointWriteTM  برای تعامل

به وسیله ترکیب نرم افزارهای  PointWriteTM و QWrite  ، پروژکتورهای پرتاب کوتاه تعاملی،  می­‌توانند هر سطحی را به یک وایت‌­برد برای حاشیه‌­نویسی آسان و یادگیری بهتر تبدیل کنند.

پلت¬فرم¬ باز: راه حل نهایی برای یادگیری تقویتی

چند لمسی با خودکار و انگشتان

با قابلیت چند لمسی پاسخگو، معلمان می­‌توانند به آسانی آموزش تعاملی را شروع کنند و به وسیله دعوت کردن دانش آموزان به ایجاد کار هنری مشترک، مشارکت در فعالیتهای تیمی‌و غیره، فرصتهای بدیع آموزشی ایجاد نمایند .

راه­‌اندازی آسان

بعد از متصل کردن کابل‌های USB و VAG به پروژکتور و PC، معلمان می­‌توانند سریعا هرگونه رابط مشترک را به یک وایت‌­برد تعاملی تبدیل کنند و یادداشت‌ها را به طور مستقیم بر روی موارد درسی،  با خودکار و یا انگشتان ایجاد نمایند.

طراحی به وسیله چند صفحه نمایش برای آموزش پیوسته

استفاده از دو پروژکتور فوق‌العاده عریض، به صورت هم‌زمان ، جهت نمایش تصاویر بزرگ، برای مشارکت دانش آموزان میسر گردیده است .
طراحی با چند صفحه نمایش، تجربه حاشیه‌نویسی در طول نمایش‌های یکپارچه را فراهم می­‌سازد.
برای افزایش سهولت استفاده، معلمان می‌­توانند از دستورات اشاره ای ،  جهت بزرگنمایی،  کوچک نمایی، حرکت تصویر  و انتخاب موضوعات آموزشی استفاده نمایند.

ارائه بی‌سیم (Wireless Presentation )

آموزش را با تعامل دیجیتال ، تقویت کنید.
با اتصال به دانگل QCast، فایل‌های رسانه‌­ای از جمله اسناد، تصاویر و ویدئوها می­‌توانند از دستگاه‌های موبایل یا PC،  به صفحه نمایش بزرگ راه یابند.
این امکان ، نه تنها آزادی معلمان برای تعامل با دانش آموزان را به حداکثر می‌رساند،  بلکه دانش‌آموزان را قادر می‌سازد تا به صورت بی‌سیم کارهای خود را ارائه کنند و نظرات خود را از طریق اشتراک­‌گذاری آنی، مظرح نمایند.

پنل تعاملی

یادگیری تعاملی را با امکانات نامحدود افزایش داده و به آن روح می‌بخشد

راه کاری کامل برای آموزش با حفظ سلامت

حفظ سلامتی دانش اموزان و معلمان هنگام آموزش، برای ما بسیار با اهمیت است.
راهکار حفظ سلامتی پنل‌های تعاملی، متشکل از یک صفحه نمایش AG+ و راهکار مراقبت از چشم است که سلامتی چشم را ، برای معلمان و دانش‌آموزان حفظ می‌­کند در عین حال ، به کاهش رشد باکتری کمک می‌­کند .
این امر یک محیط یادگیری سالم برای دانش آموزان ارائه می‌کند و به آن‌ها اجازه می‌­دهد تا بدون رنجش از خستگی چشم یا حواس­‌پرتی­‌ها موضوعات مطرح شده را یاد بگیرند.

رزولوشن فوق‌­العاده بالای ۴K2K

فراهم کردن بالاترین چگالی با رزولوشن فوق‌­العاده بالای (۴K2K (3840×۲۱۶۰، برای ارائه صحیح‌­ترین رنگ و جزئیات دقیق، هنراین نمایشگرهای تعاملی است .
با چهار برابر تعداد پیکسل یک نمایشگر عادی ۱۰۸۰p HD ، نمایشگر ۴K2K بالاترین کیفیت خوانایی متن و وضوح تصویر را برای دانش آموزان به ارمغان خواهد آورد.

سازگار با نرم‌افزارهای تعاملی

با طیف وسیعی از نرم افزارهای آموزشی سازگار می‌باشد، پنل‌های تعاملی به معلمان اجازه می‌­دهند تا با نرم‌افزارهای مورد نظر خود و با بهره‌گیری از سخت‌افزار عالی نهایت لذت را هنگام آموزش القا نمایند .
نرم‌افزار حاشیه‌نویسی EZWrite 3.0، با ابزارهای حاشیه‌نویسی پویا، نه تنها معلمان و دانش آموزان را قادر می­‌سازد تا از انواع فایل‌ها و رسانه­‌های متعدد بصورت رنگی یادداشت بردارند، بلکه به سرعت فعالیت‌های کلاسی نیز می‌افزاید.
حتی برای آسان‌تر کردن حاشیه­‌نویسی در استقاده از نمایشگرهای تعاملی ، NFC Pen،   این امکان را برای معلمان بوجود آورده است تا با استفاده از NFC ،  برای  نوشتن سریع یا تغییر رنگ نوشته برروی نمایشگر  ، اقدام نمایند.

طراحی بزل که مورد علاقه می‌باشد

سناریوهای آموزشی معاصر به نمایشگرهای تعاملی نیاز دارد که یادگیری راحت را فراهم می‌سازند. با یک رابط I/O چند­رسانه‌­ای و کلیدهای میانبر چندرسانه‌­ای، این نمایشگر تعاملی می­‌تواند به راحتی با چندین دستگاه ارتباط برقرار نماید، USB فلش­ درایوها، میکروفون‌ها و دستگاه­‌های موبایل، اساتید را از توقف­‌هایی که به دلیل مشکلات فنی در حین تدریس بوجود می‌آید دور می‌نماید.

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

 

کارشناسان پرتوتاپ رایان در کنار شما هستند

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

 

کارشناسان پرتوتاپ رایان در کنار شما هستند

مشاوره، کالا و خدمات

جهت دریافت مشاوره یا ثبت سفارش، به آدرس زیر مراجعه نمایید. ثبت درخواست >

سوالات متداول

اکثر سوالات رایج در میان کاربران اینجا پاسخ داده شده است. سوالات متداول >

تماس با ما

آیا سوال یا پیشنهادی برای ما دارید؟ در هر زمان می‌توانید تماس بگیرید، خوشحال می‌شویم به سوالات شما پاسخ دهیم. تماس >