بازاریابی موثر و کار گروهی

Effective Interactive Digital Signage Marketing

بازاریابی موثر و کار گروهی

واحد بازاریابی، همواره در جستجوی ایده های خلاقانه است تا نگاه ها را به محصولات و برند ها خیره کند.
بازاریابی های منفعل کلاسیک، به طور فزاینده ای از این رقابت جا مانده اند! زیرا آنها دیگر نمی توانند ارتباط پویا با مصرف کنندگان برقرار نمایند.

مشتریانتان را حیرت زده کنید!

بر خلاف رسانه های رایج، مشتریان با استفاده از سیستم multi-touch شرکت eyefactive در روند ارتباط مشارکت می کنند.آنها برقراری ارتباطی بصری با محصولات را تجربه می کنند و در نتیجه محصولات در خاطرشان باقی می ماند.
به آنها اجازه دهید یک تجربه تعاملی داشته باشند تا ابعاد جدیدی را کشف کنند.

ارائه های نوآورانه

با استفاده از سیستم های تعاملی دیدنی و جذاب شرکت, نام تجاری, خدمات و محصولات خود را در قالب تصویری نو آورانه, آینده نگرانه و خلاقانه معرفی نمایید.

مشتریان بیشتر به دست آورید!

عملیات بصری و انتخاب گزینه ها، تنها با لمس کردن آنها باعث می شود این سیستم برای هر کسی با هر سنی قابل دسترسی باشد . پس با اجرای آن بر روی نمایشگرهای مناسب ، میتوانید همزمان به مشتریان زیادی رسیدگی کنید.

کار گروهی خلاقانه و نو آورانه

شرکت ها روز به روز با مشکلات پیچیده تری رو به رو می شوند که برای حل آنها به تیم هایی با تخصص های متفاوت نیازدارند. در اغلب موارد لازم است که این تیم ها به صورت همزمان با یکدیگرهمکاری کنند.
تا کنون شرکت ها از ابزار IT مناسب برای حمایت از کارگروهی تعاملی در یک سیستم واحد استفاده نکرده اند. اتاق های جدید فکر ، الزامی است .

فضایی برای ایده های خلاقانه

جمع کردن افراد کنار یکدیگر و برقراری ارتباط میان آنها، به عنوان یک گروه، عنصر کلیدی در هر فرایند خلاقانه، انگیزشی و کار آمد است.از امکانات جدید در حین خلق ایده نو ترسیم آن و افزودن خیلی چیز های دیگر، بهره مند شوید.

در تیم موثرتر کار کنید

 امکان استفاده از سیستم های مبتنی بر چند رسانه ای رو با در اختیار داشتن چندین کاربر افزایش دهید.وطایف پیچیده را میتوان با موازی کاری سریع تر و مفید تر انجام داد مثل هماهنگی پروژه ها, عملیات مراکز کنترل یا مدیریت سیستم های امنیتی.

کنترل سریع و مستقیم

کنترل کامل بصری اشیا مجازی که تنها با لمس کردن آنها صورت می پذیرد، اکثر مکانیسم های کنترلی را سریعتر از موس و کیبورد انجام می دهد.دوره منو های پیچیده گذشته است.

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

 

کارشناسان پرتوتاپ رایان در کنار شما هستند

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

 

کارشناسان پرتوتاپ رایان در کنار شما هستند

مشاوره، کالا و خدمات

جهت دریافت مشاوره یا ثبت سفارش، به آدرس زیر مراجعه نمایید. ثبت درخواست >

سوالات متداول

اکثر سوالات رایج در میان کاربران اینجا پاسخ داده شده است. سوالات متداول >

تماس با ما

آیا سوال یا پیشنهادی برای ما دارید؟ در هر زمان می‌توانید تماس بگیرید، خوشحال می‌شویم به سوالات شما پاسخ دهیم. تماس >