تاریخچه و برندهای تابعه

تاریخچه شرکت

شرکت پرتوتاپ رایان (سهامی خاص)، از سال ۸۲ با هدف توسعه صنعت IT و ایجاد زیر ساخت فنی جهت توسعه پایدار ، فعالیت خود را آغاز و اقدامات گسترده ای در زمینه فرهنگ سازی ، مشاوره و ارائه راه حلهای نوین در سطح عمومی جامعه ، برنامه ریزی و اجرا نمود.

با کسب سرمایه عظیم معنوی که همانا با اعتماد مخاطبین و تجربه عظیم به دست آمده در سنوات گذشته به ارمغان آمده است ، اکنون شرکت بر تولید راهکارهای نوین فناوری اطلاعات در حوزه های مجازی سازی، اینترنت اشیاء(IOT) و هوش مصنوعی ، با ارائه سامانه های نرم افزاری منحصر به فرد بومی، سخت افزارها و میان افزارها، متمرکز گردیده است.

صنایع متنوع و سازمانهای دولتی و غیر دولتی پیشرو ، امروز از کالا، خدمات و مشاوره پرتو تاپ رایان بهره می برند و با همفکری و همراهی، در مسیری بسیار روشن و پیشتازانه ، خط و مشی تحقق آمال بلند خویش را عملیاتی می سازند.

ارائه اولین ها و بهترین ها را در کارنامه خود ثبت کرده ایم و پس از گذشت قریب به دو دهه در آن مهارت یافته ایم . به گذشته خود مفتخریم ولی آن را کامل نمی دانیم و بر اهداف طولانی مدت خود بسیار امید واریم . معتقدیم آنچه در آینده خواهیم ساخت ، از نظر بالندگی و غرور با گذشته ما قابل قیاس نخواهد بود!

ASUS_isoi.svg
festo-1
share-default
HP_logo_2012.svg-3
Lenovo

برندهای زیر مجموعه

photo_2017-07-05_12-06-02
yeka-final
Untitled-1
4farm
رهبان-دانش-کیان

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

 

کارشناسان پرتوتاپ رایان در کنار شما هستند

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

 

کارشناسان پرتوتاپ رایان در کنار شما هستند

مشاوره، کالا و خدمات

جهت دریافت مشاوره یا ثبت سفارش، به آدرس زیر مراجعه نمایید. ثبت درخواست >

سوالات متداول

اکثر سوالات رایج در میان کاربران اینجا پاسخ داده شده است. سوالات متداول >

تماس با ما

آیا سوال یا پیشنهادی برای ما دارید؟ در هر زمان می‌توانید تماس بگیرید، خوشحال می‌شویم به سوالات شما پاسخ دهیم. تماس >