چگونه نمایشگرهای تشخیصی کار پزشکان را تسهیل می‌کنند

  • به کارگیری نمایشگر تشخیصی سازگار با DICOM Part 14 برای دستیابی به یک روندکار بسیار حساس ، رسیدن به بهترین تشخیص ، نمایش تصاویر با بالاترین کیفیت و کامل‌ترین جزئیات.

نمایشگر تشخیصی

دریافت کامل‌ترین جزئیات با بالاترین دقت

تصاویر پایدار و سازگار با استانداردهای سیاه و سفید

نمایشگر های تشخیصی،  مطابق با DICOM Part 14 می‌باشد که تضمین می‌­کند ، تصاویر سیاه و سفید به طور دقیق و صحیح رندر شوند و با دستگاه‌های تصویربرداری سازگار باشند.
تصویربرداری قابل اعتماد و سازگار با استاندارد،  به رادیولوژیست‌ها و دیگر متخصصان احساس آسایش می دهد تا در هنگام ارزیابی، تشخیص و عمل جراحی بر روی بیماران از همه جزئیات مطمئن باشند.

تصاویر سیاه و سفید و طیف رنگی گسترده (سیاه و سفید ۱۴ بیت وLUTهای رنگی)

سیاه وسفید ۱۴ بیتی و LUT های رنگی،  به هر پیکسل منفرد اجازه می­‌دهند تا از یک جعبه رنگ گسترده به طور اتوماتیک انتخاب شوند.
جزئیات واضح و کاملا متفاوت، تشخیص قسمت‌های مهم را برای متخصصان آسان‌تر می‌­سازد و وضوح بی­‌نظیری برای عمل­‌های جراحی معمول و اورژانسی فراهم می نماید.

کنترل دقیق روشنایی

با کنترل درخشندگی (Luminance) پیشرفته نمایشگر های تشخیصی، می‌­تواند در اوقات فعال بودن به یک میزان ایده‌آل از روشنایی برسند و همچنین می‌توانند در یک جلسه ، نمایش مداوم ودرتمام طول عمر خود،  پایدار باقی بمانند.
تصویر واضح و فوق العاده اجازه تشخیص دقیق و صحیح را می­‌دهند و تشخیص حتی کوچک‌ترین پیشرفت در وضعیت بیمار را برای رادیولوژیست‌ها آسان می‌سازند.

کنتراست اصلاح شده

 به وسیله شناسایی الگوریتمی نواحی موردنظر و به کارگیری تنظیمات برای سطوح سیاه و سفید،  نمایشگر تشخیصی ویژگی‌های بصری را که به راحتی در تصاویر از نظر پنهان می‌شوند، برجسته می‌کند.
توانایی مشاهده جزئیات ریز و ظریف با وضوح بی‌نظیر،  سبب تقویت اعتماد به نفس پزشکان و افزایش دقت در طول فرآیند های تشخیصی خواهد شد.

تغییر حالت سریع

تغییر حالت‌های نمایشگر،  به سادگی فشردن یک دکمه می­‌باشد. علاوه بر فراهم کردن تمام حالت‌ها مانند DICOM و انواع آن، Modalityو Light Box نیز در دسترس است که بطور معمول استفاده می‌شوند.
این نمایشگر تشخیصی،  همچنین به کاربران اجازه می­‌دهد تا حالت‌های سفارشی را برای برآورده کردن نیازهای کاربردهای خاص و سناریوهای مورد نظرشان تنظیم و پیکربندی نمایند.

راحتی چشم‌ها و قابلیت تمیز کردن آسان

نمایشگر تشخیصی دارای یک پنل شیشه مقاوم در بخش جلویی می‌باشد که صغحه نمایش را در برابر آسیب‌ها محافظت می‌­کند و عملکردی پایدار دردراز مدت را تضمین نماید .
با این حال، پوشش ضد بازتابی دو لایه ، از انتقال نور آزار دهنده جلوگیری می‌کند و انتقال نور مفید را ارتقاء می­‌بخشد.
این قابلیت یک نمای واضح‌­تر برای کاربران فراهم می‌­کند همچنین نوع طراحی ساده و بدون خلل و فرج قاب های صفحه نمایش،  سبب سهولت در تمیز کردن آن می گردد.

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

 

کارشناسان پرتوتاپ رایان در کنار شما هستند

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

 

کارشناسان پرتوتاپ رایان در کنار شما هستند

مشاوره، کالا و خدمات

جهت دریافت مشاوره یا ثبت سفارش، به آدرس زیر مراجعه نمایید. ثبت درخواست >

سوالات متداول

اکثر سوالات رایج در میان کاربران اینجا پاسخ داده شده است. سوالات متداول >

تماس با ما

آیا سوال یا پیشنهادی برای ما دارید؟ در هر زمان می‌توانید تماس بگیرید، خوشحال می‌شویم به سوالات شما پاسخ دهیم. تماس >