راهکارهای هوشمند نمایشگر ها چگونه می‌­تواند فروش و بازده را تا ۸۳% افزایش دهند

 

  • کاهش زمان انتظار با استفاده از ساین‌ایج تعاملی که تمام جنبه‌­های سفارشات مشتری از انتخاب تا عملیات پرداخت را انجام می دهد ، فروش را افزایش می­‌دهد.

  • ساین‌ایج هوشمند از نرم‌­افزار مدیریت محتوای برای ایجاد و اصلاح آنی محتوا و جلب توجه مشتری در لحظه با وضوح تصویر فوق‌العاده، برنامه­‌ریزی محتوایی از راه دور و توزیع ساین‌ایج هوشمند با استفاده از اینترنت استفاده می‌نماید.

ساین ایج تعاملی

ساین‌ ایج‌های جذاب، برای استفاده ۲۴ ساعته ، جهت راحتی مشتریان طراحی شده‌اند.

حسگر نوری محیطی

ساینج تعاملی با استفاده از نوعی حسگر می‌­تواند به طور هوشمندانه نور محیط را اندازه‌­گیری کرده و با شفافیت بالا، آن را برای نمایش یک تصویر واضح و کامل خودکار ، تنظیم کند.

عملیات بدون توقف ۷/۲۴

این ساینج با داشتن عمر طولانی ۵۰٫۰۰۰ ساعت می­‌تواند به طور پیوسته و چندین سال بصورت ۲۴/۷ کار کند.
دوام نمایشگر های صنعتی تست­‌ شده و اعتماد شما را به عنوان یک سخت­‌افزار عالی جلب می‌نماید،این نمایشگر ها می­‌توانند به طور پیوسته و با کم­ترین نیاز به نگهداری سالها کار کنند .

قابلیت چندین لمسی(MULTI TOUCH )

بازده بالاو نو گرایی  برای مشتریان دائمی، موضوع مهمی است.
با توانایی استفاده از ۱۰ انگشت به طور همزمان، ساینج تعاملی امکان دریافت سفارش از طریق صفحه لمسی را فراهم می‌نماید که به طور چشمگیری زمان بین دریافت سفارش تا انجام سفارش را برای مشتریان شما ، کاهش می‌­دهد.

نمایش عمودی بی‌­نقص

این ساینج تعاملی خود را برای کار در حالت عمودی و افقی سازگار می‌نماید. با برنامه­‌ریزی دقیق­‌تر در امتداد لبه‌­های پیکسلی، ساینج از پراکندگی پیکسل‌ها در لبه ها جلوگیری می‌­کند(پراکندگی پیکسلی مشکلی است که در ساینج­‌های صنعتی غیر استاندارد  می­‌شوند.)  با این تکنولوژی همیشه تصویر واضح و شفافی به نمایش می‌گذارید .

ساین ایج هوشمند

برنامه¬ریزی و اصلاح ساده منو ی دیجیتالی ALL IN ONE

نرم­‌افزار مدیریت محتوای  توکار

با تقویت ساینج هوشمند، با استفاده از نرم‌­افزار مدیریت محتوای تخصصی ، رستوران­‌ها و  فست فودها می‌­توانند محتوای همه منوها در تمامی شعب را همزمان بروز نمایند .
نرم‌افزار قدرتمند مدیریت محتوا، برای کارشناسان شما بیش از ۱۰۰ قالب حرفه­‌ای فراهم می‌نماید که می‌­توانند در ایجاد محتوای الهام‌­بخش مؤثر باشد.
مدیریت و برنامه‌­ریزی محتوا ، به تنظیمات یا نیروی انسانی پیچیده نیاز ندارد و همه از طریق نرم افزاری ساده، کنترل می‌­شوند.
اعلام رویدادها، فروش ویژه یا تبلیغات می‌­توانند به راحتی برنامه­‌ریزی شوند و زمان­‌ نمایش خود را با نرم افزار نظم دهند.

وضوح تصویر بالای ۴K2K

ساینج هوشمند با وضوح فوق‌­العاده بالای (۴k2k (2160*3840، نمایش تصاویر با وضوح و شفافیت بالا را با بیشترین تراکم پیکسلی تضمین می‌نماید،
این تراکم ۴ برابر بیش­تر از ساینج‌های دیجیتال Full HD می‌باشد. تراکم پیکسلی بالاتر به کارشناسان شما ، این شانس را می­‌دهد که مشتریان را در رابطه با تبلیغات جالب، با وضوح تصویر جذاب ، سرگرم نمایند.

طراحی ظریف و شیک

با طراحی بدون حاشیه و لبه، ساینج­ هوشمند می‌­تواند به رستوران شما جلوه ویژه ای دهد .
ساینج سبک و متنوع به کم­ترین نیروی انسانی برای نصب و نگهداری نیاز دارد و تنظیم محل قرارگیری آن سریع و آسان است.

کنترل چند نمایشگر بطور همزمان با نرم‌­افزار مدیریت نمایش چندگانه 

نرم‌­افزار مدیریت نمایش چندگانه اجرایی یکپارچه ،  مصرف انرژی را کاهش داده و به طور مؤثر TCO را کم می­‌نماید.
مدیریت نمایشگر قدرتمند یکپارچه به کارشناسان شما ، این توانایی را می­‌دهد که از راه دور نمایش برنامه زمانی،  روشن / خاموش وضعیت محتوای نمایش را بررسی نمایند.
این نرم‌­افزار که استفاده از آن بسیار آسان است، به نیروی انسانی اضافی یا آموزش‌های پیچیده برای افراد، نیاز ندارد، بنابراین با همان کارکنان قبلی ، ‌ می­‌توانید به راحتی کنترل را در دست بگیرید و عملیات روزانه را انجام دهید.

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

 

کارشناسان پرتوتاپ رایان در کنار شما هستند

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

 

کارشناسان پرتوتاپ رایان در کنار شما هستند

مشاوره، کالا و خدمات

جهت دریافت مشاوره یا ثبت سفارش، به آدرس زیر مراجعه نمایید. ثبت درخواست >

سوالات متداول

اکثر سوالات رایج در میان کاربران اینجا پاسخ داده شده است. سوالات متداول >

تماس با ما

آیا سوال یا پیشنهادی برای ما دارید؟ در هر زمان می‌توانید تماس بگیرید، خوشحال می‌شویم به سوالات شما پاسخ دهیم. تماس >