نمایشگر های چند لمسی و نرم افزار در رویدادها و نمایشگاههای تجاری

نمایشگر های چند لمسی و نرم افزار در رویدادها و نمایشگاههای تجاری

با دیجیتال ساین ایج های تعاملی در نمایشگاه ها اعم از تجاری و غیر تجاری و رویدادها: نمایشگر های چند لمسی, میز ها, ویدئو وال ها و نرم افزار سفارشی.

بازدید کنندگان بیشتر

دستگاه های چند لمسی که به عنوان میز یا دیوار, به مراجعین خدمات می دهند، مطمئنا بخش زیادی از توجه عموم در رویدادها یا نمایشگاه ها را جلب خواهند کرد.
شما می توانید با نصب نمایشگر و پروژکتور های اضافی در فاصله های دور تر از غرفه تان، محتوای سطح تعاملی را برای بازدیدکنندگانی که به شما نزدیک نیستند نیز منتقل کنید.

معرفی محصولات به شکل مجازی

کاری کنید که مشتریان محصولات شما را در غرفه تان تجربه کنند: شما میتوانید محصولات را در ابعاد خیلی کوچک تا خیلی بزرگ را در قالب دیجیتالی تعاملی ، نمایش دهید. تمام این معرفی را با صرف کمترین وقت و هزینه به بهترین نحو، انجام خواهید داد.

ایجاد مخاطبین, زنجیره ای از موفقیت

موفقیت خود را بسنجید: فرقی نمی کند که مسابقه باشد یا نظرسنجی، مشتریان از طریق کیبورد مجازی، جزئیات را درج خواهند کرد. مصرف کاغذ و جوهر پرینتر خود را کاهش دهید. کاری کنید تا مراجعین دریافت آسان اطلاعات را تجربه کنند. آنها می توانند اطلاعات محصولات را به ایمیل خود ارسال کنند. از این طریق مشتریان شرکت شما را به یاد خواهند داشت چرا که به راحتی در منزل خود، محصولات شما را بازنگری می کنند.
کلیه دیتا های دریافت شده برایتان پردازش و خلاصه سازی خواهد شد و پس از پایان نمایشگاه یا رویداد به شما گزارش می گردد.

رویداد ها و جشن ها با اثر گذاری شگرف

با اپلیکیشن های چند لمسی تعاملی، الهام بخش مهمانان خود در رویداد ها یا جشن ها باشید. برای مثال با برنامه eyefactive’s LivePhoto شما قادرید به صورت بی سیم از طریق Wifi عکس های رویداد را به نمایشگرانتقال دهید و یا به ایمیل ادرس ها ارسال نمایید. با میزهای چند لمسی ، که به راحتی نصب می شوند میتوانید در هر شرایطی حضار را هیجان زده کنید.

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

 

کارشناسان پرتوتاپ رایان در کنار شما هستند

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

 

کارشناسان پرتوتاپ رایان در کنار شما هستند

مشاوره، کالا و خدمات

جهت دریافت مشاوره یا ثبت سفارش، به آدرس زیر مراجعه نمایید. ثبت درخواست >

سوالات متداول

اکثر سوالات رایج در میان کاربران اینجا پاسخ داده شده است. سوالات متداول >

تماس با ما

آیا سوال یا پیشنهادی برای ما دارید؟ در هر زمان می‌توانید تماس بگیرید، خوشحال می‌شویم به سوالات شما پاسخ دهیم. تماس >