چرا این نمایشگرها می­‌توانند سطح خدمت رسانی به مشتریان را تا ۶۵% افزایش دهند.

 

  • استفاده از ساین‌ایج هوشمند با نرم­‌افزار مدیریت محتوای اختصاصی ، به‌منظور ایجاد محتوای با کیفیت ۴K می‌­تواند بصورت بلادرنگ به‌­روزرسانی شود تا با نیازهای مشتریان شما مطابقت داشته باشد و توجه آنان را جلب نماید. محتوای سفارشی نیز می‌­تواند از راه دور برنامه­‌ریزی شود و از طریق اینترنت بدون نیاز به نیروی انسانی اضافی و یا راه‌­اندازی پرهزینه‌­ی سرور به ساین‌ایج هوشمند متصل گردد.

  • برنامه­‌های تفریحی با نمایشگر‌های بزرگ و پروژکتورهای تجاری باکیفیت بالا برای ترغیب مشتریان کافی‌شاپ با وضوح خیره‌کننده و بی‌نظیر،  محتوا را نمایش می‌دهند.

  • دارای قابلیت نصب دینامیک ، برای نمایش در کافی‌شاپ ، ارائه تصاویر دو بعدی با کیفیت را سال ها تضمین می‌نماید.

ساین‌ایج هوشمند

تابلوی دیجیتال هوشمند و منوهای جذاب

نرم­‌افزار مدیریت محتوای اختصاصی

ساین‌ایج هوشمند با استفاده از نرم افزار اختصاصی خود می‌­تواند به شما امکان ارائه طیف وسیعی از خدمات تصویری و بصری ارائه نماید.
بیش از ۱۰۰ قالب از پیش ساخته‌شده موجب می‌­شوند تا کارکنان کافی‌شاپ شما ، محتوای تبلیغاتی الهام‌­بخشی را ایجاد نموده و از زمان­‌بندی محتوای پیشرفته برای هماهنگی دفعات بازپخش از راه دور یا از طریق اینترنت استفاده ­‌نمایند.
این خصوصیات، کارکنان شما را مقدور می­‌سازد تا نمایشگر خود را با هر نوع محتوا، نمایش منو، پخش ورزش­‌های زنده و بازی­‌های تعاملی، بدون نیاز به نیروی انسانی اضافی یا راه‌­اندازی و نگهداری سرورهای پیچیده، مدیریت نمایند.

وضوح بالای ۴K2K

ساین‌ایج هوشمند ، با وضوح بالای (۴k2k (2160×۳۸۴۰، تصاویر واضح و شفاف با چهار برابر تراکم پیکسل نسبت Full HD ، در هنگام نمایش منوها، رویدادها یا سرگرمی­‌های زنده، تضمین می‌ نماید تأثیر بصری بی­‌نظیری بر روی مخاطبان بوجود آید .

نرم­‌افزار مدیریت نمایشگر

مصرف انرژی و TCO با استفاده از نرم‌افزار مدیریت یکپارچه ، به طور موثری کاهش می‌یابد.

کارکنان کافی‌شاپ با استفاده از قابلیت‌های سامانه مدیریت نمایش قدرتمند،  مانند زمان‌بندی، کنترل از راه دور و نظارت وضعیت نمایشگرها می‌­توانند به‌آسانی تمام ساین‌ایج‌های دیجیتال و پروژکتورها را از طریق پور‌ت‌­های شبکه  با شبکه‌­ی محلی مدیریت نمایند.

این امر باعث می گردد ، صرفه­‌جویی در زمان، تنظیم پیکربندی‌­ها و نظارت بر روشن بودن نمایشگرها ، از راه دور نیز میسر گردد.

پروژکتور تجاری

نمایش بزرگتر از اندازه واقعی برای هر مناسبتی

شفافیت نمایشگرهای بزرگ برای ارائه برنامه‌­های سرگرم‌کننده

پروژکتور تجاری با بهره‌گیری از وضوح‌بالا به کارکنان کافی‌شاپ شما ، امکان می دهد برنامه­‌های سرگرم کننده را در ابعاد بزرگ ، در محیط با نور کم‌ یا زیاد بدون خراب شدن کیفیت، نمایش دهند.

کنتراست بالا برای نمایش کامل جزئیات

پروژکتورهای تجاری ، که با نسبت کنتراست طبیعی بالا مجهز شده‌­اند، موجب می‌­شوند تا بازی­‌های ورزشی زنده و سایر محتویات تصویری، با خواناترین متن و کامل‌ترین جزئیات، نمایش داده شوند.

عملکرد ویدئویی ۱۰۸۰p Full HD

وضوح طبیعی  ۱۰۸۰p Full Hd تضمین می­‌دهد جزییات تصویر، با وضوح خیره‌­کننده و رنگ شفاف ظاهر گردد تا مشتریان بدون از دست دادن تمرکز ،در برنامه‌های نمایشی غرق شوند.

کالیبراسیون تصویری پیشرفته برای نمایش و تطبیق تصاویر به شکلی ایده‌آل

پروژکتورهای تجاری ، تطبیق تصاویر را به آسانی انجام می‌دهند.
زمانی که پروژکتورها در خارج از کافی شاپ نصب شوند، کارکنان کافی‌شاپ شما می­‌توانند ازسامانه اصلاح  دوبعدی بهره برند تا تصویر ذوزنقه‌ای در دو محور افقی و عمودی را اصلاح  نمایند.
تصحیح تناسب اضلاع می‌تواند هر ضلع از تصویر را به بهترین شکل نمایش دهد.

عملکرد صحیح و مناسب صوتی

پروژکتورهای تجاری ، برای ارائه حداکثر عملکرد سمعی و بصری، و با استفاده از یک بلندگوی داخلی جهت ارائه صدایی واضح و با کیفیت به تمام مشتریان در کافی‌شاپ،  ارتقاء یافته‌اند.

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

 

کارشناسان پرتوتاپ رایان در کنار شما هستند

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

 

کارشناسان پرتوتاپ رایان در کنار شما هستند

مشاوره، کالا و خدمات

جهت دریافت مشاوره یا ثبت سفارش، به آدرس زیر مراجعه نمایید. ثبت درخواست >

سوالات متداول

اکثر سوالات رایج در میان کاربران اینجا پاسخ داده شده است. سوالات متداول >

تماس با ما

آیا سوال یا پیشنهادی برای ما دارید؟ در هر زمان می‌توانید تماس بگیرید، خوشحال می‌شویم به سوالات شما پاسخ دهیم. تماس >