نرم‌افزار، تجهیزات جانبی ویدئووال

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، سیستم‌های دیجیتال (Digital Signage) نقش مهمی در عرصه تبلیغات ایفا می‌نماید. شرکت کنز با سابقه هفت ساله در زمینه مدیاهای جدید تصویری Digital Signage، اجرای ویدئووال و پروژه‌های مانیتورینگ با کنترلر و همچنین ارائه خدمات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، راحی تیزر و تامین محتوای این مدیاها را بر عهده دارد.

تقسیم‌کننده (Spilitter)

دستگاهی با گرید صنعتی که تصویر را از یک ورودی به خروجی‌های متعددی گسترده می‌کند. در واقع برای اتصال چندین نمایشگر به یک ورودی از اسپیلیتر استفاده می‌شود.

سوئیچ

دستگاهی با گرید صنعتی، برای اتصال چندین دستگاه پخش تصویر و کامپیوتر به یک نمایشگر است. همچنین دارای قابلیت انتخاب ورودی‌های مختلف بر روی چند نمایشگر می‌باشد.

کنترلر پروسسور

ویدئووال کنترلر یا پروسسور دستگاهی است که ورودی‌ها و خرجی‌های متعددی دارد و تصاویر ورودی را روی نمایشگرهای مستقل تقسیم می‌کند. کنترلرها از درجه صنعتی برخوردار بوده و قابلیت استفاده دائم ۲۴ ساعته بدون خاموشی در محیط صنعتی را دارند. این سخت‌افزار به همراه نرم‌افزار مدیریت محتوا به فروش می‌رسد که شما را در مدیریت محتوای فیلم و اطلاعات ارسالی به نمایشگرها کمک می‌کند. این دستگاه امکان استفاده شبکه‌ای از ویدئو وال‌ها را در چند اتاق در چند نقطه مختلف توسط هزاران کاربر با کیفیت بالا مهیا می‌کند.

کنترلر قدرتمند تحت ویندوز با کیفیت تصویر بالا قادر به کنترل ویدئووال با تعداد ماکزیمم ۲۰۰ صفحه نمایش ماتریسی می‌باشد. نشان دادن راه‌اندازی و تنظیمات ویدئووال به طور کامل توسط سیستم کنترلی انجام می‌شود.
ترکیب هنر پردازش و تکنولوژی‌های شبکه باعث پردازش، انتقال و نمایش داده‌ها در فرمت دیجیتال و کنترل تمام سیگنال‌های متداول می‌باشد. شامل پردازنده‌های ورودی و پردازنده‌های خروجی است که به شبکه یا IP از طریق یک سوئیچ شبکه متصل می‌شود. این به این معنی است که کابل‌های آنالوگ موردنیاز نبوده و قابلیت اطمینان سیستم بالا می‌رود. با این راهکار علاوه بر کنترل سیستم‌های ویدئووال‌های بزرگ می‌توان ویدئووال‌های نا متقارن را اجرا کرد. این کنترلر حتی می‌تواند از طریق Iphone یا Ipad از طریق شبکه اینترنت کنترل شود.
این نوع کنترلر بدون سیستم عامل (FPGA) و نیز lossless، Real time و Embedded بوده و برای نمایش بر روی نمایشگرهای تخت استفاده می‌شود این کنترلر بیشتر برای نمایش داده‌ها یا تصاویر در صفحه نمایشگرهای دیجیتال مورد استفاده قرار می‌گیرد و به دلیل دارا بودن لینوکس داخلی و کنترلر FPGA، از مشکلات ویندوز و ویروسی شدن و صفحه آبی، هنگ کردن، داغ شدن، عدم کشش سیگنال مبرا بوده و به معنای واقعی کلمه بدون وقفه ۲۴ ساعت شبانه روز کار می‌کند و وابسته به نرم‌افزار و ورودی و خروجی خاصی نیست.
در این نوع کنترلر پشت هر نمایشگر پلیر قرار دارد و دیتا از طریق دستگاه مرکزی به تک تک نمایشگرها از طریق استریم روی شبکه ارسال می‌شود. با این راه، مکان، چیدمان و ابعاد، تعداد، نوع ورودی، نوع مدیا و رزولوشن مانعی ندارند.

انتقال تصویر از فاصله دور

در صورت عدم امکان کابل کشی یا نیاز به انتقال تصویر بعد از انجام دکوراسیون می‌توانید با استفاده از دستگاه‌های انتقال تصویر در بستر تکنولوژی‌های LAN، RF WIFI تصویر را با رزولوشن‌های بالا و کیفیت Full HD انتقال دهید. نقطه تمایز دستگاه ما صنعتی و حرفه‌ای بودن انتقال تصویر، کیفیت بالا و رزولوشن بالا می‌باشد.

کابل و کانورتر

  • کابل‌های حرفه‌ای (Engineer Level) جهت انتقال سیگنال‌های بدون نویز و دارای تقویت کننده فرکانس و نیز دارای اترنت داخلی
  • کانورتورهای بدون افت سیگنال و دارای جدیدترین پورت‌های دیجیتال و نیز پورت‌های قدیمی آنالوگ
  • برای انتقال تصویر Full HD یا ۴K

Digital signage player

سخت‌افزار و نرم‌افزار برای پردازش، اجرا و نمایش محتویات رسانه‌ای با کیفیت Full HD یا ۴K به صورت تصاویر زنده یا از طریق استریم شبکه. حال می‌تواند بصورت نرم‌افزار باشد که جهت اجرا نیاز به یک سخت‌افزار پخش‌کننده دارد و یا بصورت سخت‌افزار الکترونیکی به همراه یک نرم‌افزار اختصاصی داخلی تولید شود که نیاز به نصب نرم‌افزار  اضافی ندارد.

پایه

انواع پایه‌های موجود برای نمایشگرها اعم از دیواری، سقفی، رومیزی، چرخ‌دار ویدئووالی پوش فرانت، ویدئووالی ثابت و پایه استند توسط این شرکت ارائه می‌شود.

نصب

ویدئووال در دیزاین‌های مختلف اعم از منحنی، عمودی، افقی، داخل ستون، توکار دارای دسترسی از پشت یا بدون دسترسی، متقارن، نا متقارن و … توسط این شرکت قابل نصب و اجرا می‌باشد.

نرم‌افزار

الف) نرم‌افزار مدیریت و تقسیم تصاویر ویدئووال
ب) نرم‌افزار دیجیتال ساینج و زمانبندی پخش محتوا
ج) ضد پیکسل سوختگی: در اثر نمایش طولانی، پیکسل‌ها به مدت طولانی می‌مانند و دچار سوختگی می‌شود این نرم‌افزار از سوختن پیکسل‌های نمایشگر جلوگیری می‌کند.
د) کالیبراسیون: در نمایش به صورت ویدئووال به علت استفاده از چندین نمایشگر کنار هم، علاوهبر تنظیم کارخانه‌ای باید مجدد رنگ تصاویر آن‌ها تنظیم گردد. این نرم‌افزار، تصویر نمایشگرهای ویدئو وال را یک رنگ و تنظیم می‌کند.

کارت‌های گرافیکی و Capture

  • کارت‌های گرافیکی حرفه‌ای multi port (چند خروجی) برای ویدئووال و سیستم‌های حرفه‌ای با امکان تصحیح بزل و خروجی FHD/UHD در هر پورت
  • کارت‌های گرافیکی مخصوص انیمیشن، Render و کارهای گرافیکی با قدرت پردازش بالا برای نمایش محتوای گرافیکی

محتوا

برای تقسیم و مدیریت محتوایی و زمانی تصویر می‌توان هم به صورت آفلاین و هم تحت شبکه عمل کرد. این شرکت توانیی ساخت و تامین محتوا برای هرگونه نمایشگر با ابعاد خاص یا رزولوشن‌های خاص و دیزاین‌های مختلف اعم از ویدئو وال، استرچ، عمودی، افقی و … را در کنار ابعاد استاندارد (۴K, 2K, FHD) متقارن و نامتقارن (Artistic) دارا می‌باشد.

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

 

کارشناسان پرتوتاپ رایان در کنار شما هستند

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

 

کارشناسان پرتوتاپ رایان در کنار شما هستند

مشاوره، کالا و خدمات

جهت دریافت مشاوره یا ثبت سفارش، به آدرس زیر مراجعه نمایید. ثبت درخواست >

سوالات متداول

اکثر سوالات رایج در میان کاربران اینجا پاسخ داده شده است. سوالات متداول >

تماس با ما

آیا سوال یا پیشنهادی برای ما دارید؟ در هر زمان می‌توانید تماس بگیرید، خوشحال می‌شویم به سوالات شما پاسخ دهیم. تماس >