داشبورد مدیریتی و نرم افزار های کاربردی

داشبورد مدیریتی رهبان در سطوح مختلف با سطح دسترسی متفاوت، نسبت به جایگاه افراد طراحی شده است که در ذیل به بررسی آن می پردازیم:

 

  • سطوح مدیریتی کلان : (کشوری، استانی ،شهری،):
این سطح از دسترسی امکان سیاست گذاری، و صدور دستور و  اعلان ها را  دارد . علاوه بر آن تمام نتایج داده ها به صورت کلی و جزیی نمایش داده می شود.
  • سطوح کارشناسی :(سازمانی ، محققین، محصولی ، موضوعی):
امکان دریافت ابلاغیه از نهاد های بال دست و صدور دستور ویا اعلان هشدار به کاربران را دارا می باشد. اطلاعات نمایش داده شده در ای سطح با توجه با تصمیمات مقامات ارشد سازمان دسته بندی و نمایش داده می شود.
  • سطوح کاربری :(بهره بردار، ذینفعان و ذیربطان به صورت API وKPI ):
این سطح که نمونه ی بارز آن داشبورد بهره بردار مزرعه است. اطاعات مزرعه، توصیه های سیستم، دستور ها و اعلانات استانی و کشور را نمایش می دهد و می تواند با اپراتورهای مزرعه تعامل کند . ذی نفعان و ذی ربطان سامانه می تواند با دریافت مجوز ، از بخشی از اطلاعات سامانه بهره مند باشند.
  • سطوح عملیاتی : (کارکنان ):
یک نرم فزار موبایل است که در آن اپراتورهای مزرعه ، توصیه های سیستم ، ابلاغ های کارفرما و برنامه های جاری خود را در آن مشاهده می کنند.
با تکیه بر هوش مصنوعی قدرتمند سامانه، این داشبورد ونرم افزار موبایل طراحی شده دارای آسان ترین کاربری برای انواع افراد اعم از متخصص یا غیر متخصص می باشد. اطلاعاتی نظیر  آب و هوا،  وضعیت سلامت و  پایداری ، روشن و خاموش بودن نود ها ، توصیه های سیستم  و اطاعات ارزشمند دیگر در این داشبود نشان داده می شود.

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

 

کارشناسان پرتوتاپ رایان در کنار شما هستند

مشاوره، کالا و خدمات

جهت دریافت مشاوره یا ثبت سفارش، به آدرس زیر مراجعه نمایید. ثبت درخواست >

سوالات متداول

اکثر سوالات رایج در میان کاربران اینجا پاسخ داده شده است. سوالات متداول >

تماس با ما

آیا سوال یا پیشنهادی برای ما دارید؟ در هر زمان می‌توانید تماس بگیرید، خوشحال می‌شویم به سوالات شما پاسخ دهیم. تماس >