ببینید که چگونه نیازهای متنوع در اتاق عمل را برآورده می‌­سازید

 

  • “نمایشگرهای ویژه اتاق عمل”  دارای کاربردی چند منظوره و نمایش دقیق رنگ هستند.

    نمایشگرهای جراحی برای ارائه بلادرنگ تصاویر با دقت بالا،  برای جراحی یا اندوسکوپی در لحظات حساس عمل،  دستیاری قابل اعتماد برای جراح است .

نمایشگر جراحی

عملکردی پایدار و قابل اعتماد که شما جراحان، می‌توانید بر آن تکیه کنید

رندرینگ دقیق رنگ (۳D LUT)

با ارائه عملکرد رنگی بسیار پیشرفته نسبت به LUT معمولی، ۳D LUT،  قابلیت کنترل میزان فضای رنگی را بطور کامل فراهم می­‌کند.
با به کارگیری یک شبکه سه بعدی مقادیر رنگ RGB خروجی می‌توانند از طریق مجموعه مقادیر رنگی RGB در ورودی مرتب شوند، ۳D LUT سبب می‌­شود تا حتی کوچکترین تغییرات رنگ نیز قابل تشخیص باشند.

پورتهای I/O گسترده برای سازگاری کامل‌تر

به رابط‌های ویدئویی قدیمی (VGA و S-Video) و رابط‌های ویدئویی مدرن (DVI و ۳G-SDI) مجهز شده‌‌است. نمایشگر جراحی،  سازگار با طیف گسترده‌­ای از ورودی/خروجی های  آنالوگ و دیجیتال می‌­باشد.
پشتیبانی ورودی گسترده، به شما جراحان اجازه می­‌دهد تا با وضوح، جزئیات ویدئوی HD اندوسکوپی را مشاهده نمایید، اطلاعات جراحی و بیمار را در نظر داشته باشید و تصاویر پاتولوژی و غیره را مورد بررسی دقیق تر قرار دهید.
این در حالی است که آرایش گسترده‌­ای از خروجی‌ها،  اجازه اتصال بی‌دردسر برای استفاده از تجهیزات دیجیتال همانند چاپگرهای رنگی را نیز برایتان فراهم می‌سازد.

نمایش دومنبعی برای نمایش دوبرابر اطلاعات

جراحان می­‌توانند دو منبع ویدئو مستقل را در کنار یکدیگر بر روی یک مانتیور، به حالت تصویر در تصویر مشاهده کنند و یا از حالت تصویر در تصویر برای قرار دادن یک منبع در یک پنجره کوچکتر،  داخل پنجره اصلی ، استفاده نمایند.
اضافه کردن یک زاویه دید دیگر، در حالیکه چشمان شما بر روی یک صفحه نمایش متمرکز شده‌است به شما اجازه می‌­دهند تا نواحی مشکل‌­ساز را از زوایای متعدد مشاهده نمایید.
برای رسیدن به نهایت دقت، مقادیر گاما و دمای رنگ نور هرکدام از تصاویر، می­‌تواید به طور مستقل برای هر منبع،  تصمیم مستقل بگیرید.

طیف رنگ وسیع

همراه با LUTهای ۱۴ بیت رنگی، نمایشگر جراحی برای فراهم کردن طیف‌های گسترده‌ای از مقادیر رنگی، طراحی شده‌است.
این تمایز فوق‌العاده در رنگ‌ها، برای شما جراحان ، قدرت تشخیص کوچکترین تغییر رنگی را میسر می سازد. این قابلیت دقت به جزئیات مهم،  در طول عمل‌های معمول و جراحی‌های اورژانسی را آسان تر می کند.

حالت‌های نمایش نرمال و آینه

با ترکیب کردن یک جفت نمایشگر پزشکی با یک دستگاه خروجی منفرد، شما می‌­توانید یک نمای نرمال و یک تصویر آینه ای ارائه کنید.
با استفاده از این ویژگی می‌توانید نماهای مجزا برای پزشکان مختلف یا دو نما را برای یک جراح منفرد،  در مواقع ضروری فراهم نمایید.

پردازش پیشرفته سیگنال

در نمایشگر های پزشکی ، به دلیل اهمیت سلامت و جان بیمار، از پردازشگر های پرسرعت و با دقت تری نسبت به مدل های معمولی ، استفاده می شود .
سیگنال‌های ویدئویی از منابع خروجی همانند دوربین‌های اندوسکوپی، بر روی صفحه نمایش شما ،  بدون لک، سایه اندازی یا دیگر تاثیرات منفی بصری رندر می شوند و بدین ترتیب شما را مطمئن می­‌سازند که دارای یک نمای کاملا دقیق از ناحیه موردنظر،  می­‌باشید.

طراحی بدون فن برای کاهش آلودگی

طراحی بدون فن نمایشگرهای پزشکی، به باریک‌تر شدن قطر صفحه نمایش کمک شایانی کرده است و استفاده این نمایشگر هارا در اتاق عمل تسهیل نموده است .
عدم وجود بخش‌های متحرک، باعث کاهش نویز محیطی و کاهش ریسک پاتوژن‌های معلق در هوا ، نیز می‌گردد.

چارچوب مقاوم در برابر نفوذ رطوبت IPX3-Rated

اتصالات یکپارچه و مقاوم در برابر رطوبت و مایعات با چارچوب IPX3-Rated، قسمت خارجی نمایشگر پزشکی (Frame)، به طور خاص برای جلوگیری از نفوذ مایع و آسیب های ناشی از آن ، طراحی گردیده است.
طراحی ساده و بدون خلل وفرج ، سبب سهولت در تمیز کردن صفحه نمایش می‌شود و شما را همیشه برای داشتن یک نمای کریستالی واضح ، از آیتم‌های روی صفحه نمایش ، مطمئن می‌­سازد.

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

 

کارشناسان پرتوتاپ رایان در کنار شما هستند

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

 

کارشناسان پرتوتاپ رایان در کنار شما هستند

مشاوره، کالا و خدمات

جهت دریافت مشاوره یا ثبت سفارش، به آدرس زیر مراجعه نمایید. ثبت درخواست >

سوالات متداول

اکثر سوالات رایج در میان کاربران اینجا پاسخ داده شده است. سوالات متداول >

تماس با ما

آیا سوال یا پیشنهادی برای ما دارید؟ در هر زمان می‌توانید تماس بگیرید، خوشحال می‌شویم به سوالات شما پاسخ دهیم. تماس >