راهکار VXL CloudDesktop، روشی ساده برای حرکت به سمت Thin Clientها و Zero Clientها با بهره گیری از رایانه های (PC) قدیمی موجود در سازمان می باشد. ویژگی بارز این نرم افزار تبدیل PCهای قدیمی موجود در سازمان به Thin Client است.

مجازی سازی دسکتاپ (VDI)

روی آوردن به استفاده از Thin-Clientها و Zero Clientها در سازمان ها راهکاری جذاب می باشد. اما همواره مانعی که بر سر راه این راهکار وجود داشته و باعث شده تا سازمان ها بدنبال این راهکار نروند، مربوط به رایانه های اخیراً خریداری شده و مورد استفاده در سازمان ها می باشد؛ و جایگزین کردن آنها با Thin-Clientها برای سازمان ها کاری پرهزینه می باشد. به همین منظور محصول CloudDesktop از کمپانی VXL شرایطی را فراهم آورده تا بتوان با استفاده از آن رایانه های موجود در سازمان ها را به دستگاه هایی امن و با قابلیت مدیریت مرکزی، همچون Thin Client و Zero Client تبدیل نماییم.
همانطور که سازمان ها در مسیر حرکت به سمت دنیای مجازی سازی می باشند، لذا در نخستین گام با مشکل جایگزینی رایانه های شخصی قدیمی با Thin Client و Zero Client روبه رو می باشند. با توجه به اینکه نرم افزار CloudDesktop برای اجرای برنامه های کاربردی مجازی نیاز به حافظه نسبتاً پایینی دارد، لذا تمامی رایانه های شخصی جدید و قدیم را می توان با اختصاص تنها بخشی از هزینه خرید یک Thin/Zero Client نیز به یک دستگاه Thin/Zero Client تبدیل نمود.
محصول CloudDesktop راهکاری نرم افزاری می باشد که تمام مزایای مورد انتظار از یک Thin/Zero Client را برای ما فراهم می کند؛ که می توان به افزایش امنیت، کنترل بهتر، عدم وجود ویروس و … اشاره نمود.
پروسه تبدیل رایانه به Thin/Zero Client فقط در چندین دقیقه صورت می پذیرد که البته می تواند در محل (Locally)، در هر دستگاه، یا به صورت مرکزی و از طریق ابزارهای مدیریت شبکه صورت پذیرد. علاوه بر این، نرم افزار CloudDesktop به گونه ای طراحی شده است که با تمام پروتکل های مجازی سازی همچونMicrosoft ،Citrix و VMware مطابقت داشته و براحتی می تواند کار کند.
با ارائه خصیصه هایی همچون USB Device Manager (که امکان کنترل دستگاه های USB را می دهد) و Repository Manager (که قابلیت app store-like را برای اعمال نمودن پروتکل ها و برنامه های متفاوت را فراهم می کند) CloudDesktop در واقع هرآنچه را که نیاز داریم، برای ما فراهم نموده است.

مزایا :

  • افزایش کارآیی رایانه های شخصی قدیمی به طور کاملاً چشمگیر
  • حرکت در مسیر تکنولوژی و بهره گیری از قابلیت های Thin-Clientها
  • سازگار با پروتکل های مجازی سازی Microsoft ، VMware و Citrix
  • مدیریت مرکزی (با بهره گیری از محصول Fusion UDM Premium)
  • نصب سریع و آسان
  • هزینه خرید بسیار کم
  • افزایش امنیت
  • ایستگاه های کاری عاری از ویروس

پیش نیازهای CloudDesktop:

حداقل ۱ گیگا بایت فضای ذخیره سازی (۲ گیگابایت ایده آل می باشد)
۱ گیگابایت حافظه
دستگاهی با قابلیت بوت از روی USB

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

 

کارشناسان پرتوتاپ رایان در کنار شما هستند

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

 

کارشناسان پرتوتاپ رایان در کنار شما هستند

مشاوره، کالا و خدمات

جهت دریافت مشاوره یا ثبت سفارش، به آدرس زیر مراجعه نمایید. ثبت درخواست >

سوالات متداول

اکثر سوالات رایج در میان کاربران اینجا پاسخ داده شده است. سوالات متداول >

تماس با ما

آیا سوال یا پیشنهادی برای ما دارید؟ در هر زمان می‌توانید تماس بگیرید، خوشحال می‌شویم به سوالات شما پاسخ دهیم. تماس >